wtorek, 2 kwietnia 2019

Transport drogą lądową

W związku ze zmianami cen w Marinie Trzebież, powstał pomysł, żeby Dziwna przetransportować do zagłębia Polskich Kapitanów - Mińska Mazowieckiego i postawić za darmo u Bosmana na podwórku. Pobyt w Mińsku Mazowieckim, bardzo by przyśpieszył remont. Dziwny Bosman miałby blisko do pracy. Po pracy wpadaliby chłopaki: Nasz Marek, Markul z Filipem, Mirek i p.Zbyszek. Bosman Bosman prawdopodonie by sie przeprowadził z garażu na jacht, bo to najbardziej lubi: siedzieć na pokładzie jotki i gadać. Plus w Mińsku mamy zaplecze wszelkiego: narzędzi, usług i wiedzy.
Chwilowo pomysł upadł .. Bosman ma za małe podwórko.
Jakie są koszty operacji przewiezienia j-80 z Trzebieży do Mińska?
Najlepszą ofertę przedstawił mi p.Juraj Olhava z ELUMA Trans, s.r.o., który nie wiedzieć czemu wyszukał się w transport ponagabnarytrowy zachodniopomorskie.
Cena transportu jest 3200eEURO all in
Potrzebna awizacja ok. 1 tydzen.
w cenie to zezwolenia na ponadgabaryt, samotna trasa, 2x pilotaz dla tira.

Firma C.Hartwig Szczecin Spedytorzy Międzynarodowi Sp z o.o:
całkowity koszt transportu z pilotażem oraz zezwoleniami wyniósłby 11488,-PLN (netto bez Vat)(w cenę wliczony jest transport na trasie Szczecin - Legnica - Wrocław - Mińsk Mazowiecki.(autostrada A2 na wysokości Poznania jest zamknięta dla gabarytów przez najbliższy czas ) , pilotaż x 2 oraz zezwolenie kat. VII). Czas realizacji do miesiąca od momentu podpisania zlecenia.
Zapisuję, żeby nie zgubić.

Rok temu, Michał Wołodyjowski sprawdzał ceny u polskiego transportera.
Trasa:
1. Trzebież -> Gdańsk koszt 9600 pln netto
2. Trzebież -> Otwock koszt 11700 pln netto
Zgodny z przesłanymi wymiarami.
*Warunkiem wykonania transportu jest uzyskanie zezwoleń na przejazd
* Termin transportu jest zależny od dostępności aut i czasu uzyskania zezwoleń na przejazd.
Warunki:
1. Powyższe ceny nie zawierają: podatku VAT ; kosztów pilotażu w przypadku zmiany ustalonej trasy objazdów tras przed otrzymaniem pozwoleń , kosztów ekspertyz z objazdu trasy, pilotażu policyjnych, oraz demontaży elementów pasa drogowego etc.
2. Powyższe ceny zachowują swoją ważność przez 30 dni od daty wysłania.
3. Firma Silo-Transpec zastrzega sobie prawo do zmiany stawek w sytuacji zmiany warunków, wydawania zezwoleń i/lub zmiany cen paliw oraz kursu PLN/EUR
4. Postojowe za każdy rozpoczęty dzień zwłoki naliczane będzie zgodnie z poniesionymi kosztami.
5. Transport na warunkach CMR
6. Odpowiedzialność ograniczona zgodnie z posiadaną polisą OCP; firma Silo-Transpec nie odpowiada za szkody wynikłe z tytułu zobowiązań zleceniodawcy wobec firm trzecich.
7. Firma Silo-Transpec zastrzega sobie prawo do 30% przedpłaty na pokrycie kosztów pozwoleń, objazdów tras itp. w przypadku z rezygnacji z transportu
8. Ubezpieczenie Cargo lub rozszerzenie kwoty ubezpieczenia OCP nie wliczone w cenę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz