środa, 31 marca 2021

O tym i tamtym

Mimo, że Sławomir działał sam od środy do soboty, jestem zadowolona z jego roboty. Wziął i zrobił. Natomiast Ten-Co-Spawał od przyjazdu całkowicie ignoruje Sławomira. Nie odpowiada na Dzień Dobry, choć Sławomir Bogu Ducha winny, że był świadkiem. Analizując sytuację, doszłyśmy z Lotopałanką do wniosku, że to jest najlepszy fitback dla pracy Sławomira.
To znaczy, że został prawdziwym spawaczem.
Ponieważ w wyniku wyprowadzki z NRD do kontenera trafiły 2 nagie drewniane miecze spod Grunwaldu, postanowiłyśmy pasować Sławomira na spawacza. Pasowanie zostało jednak przełożone na maj.
Dowiedziałam się też kto jest autorem tego sprytnego urządzenia do odsysania wody z oczka wodnego.
Bosman Marek.
Od czasów Maćka Oceańskiego, zwanego Naprawdę Bosman, nie było kogoś tak na swoim miejscu, w tym porcie.

3 komentarze:

 1. z biegiem czasu przestałem się zastanawiać skąd tak marne wsparcie projektu jak i tego brukowego bloga, jest jak jest charakteru nikt nie oszuka.
  Jednak pewien poziom pomyj wylewanych dookoła jest aż nad to.
  Branie świata pod własne widzi misie i ocenianie sytuacji bo nie są one korzystne a co za tym idzie każdy jest zły, p.Elu brak szacunku dla ludzi którzy pomagają, fikcyjni pracownicy (PIP miał by pożywkę na tym blogu)chwalenie się widokiem z pokoju który dostał Sławek bo pracodawca pozwolił mu spać przy -5 na dziurawym jachcie, ocenianie mojego weekendowego zachowania nie pytając nawet raz dlaczego tak się dzieje (mając wolne człowiek stara się uszanować swój własny czas i przemknąć przez marinę niczym cień, bo po pierwszej osobie która zaczepi są następne i godzina własnego czasu w plecy, a bliscy i życie nie zawsze poczeka), ponarzekanie na materace - no ale przecież to nie my przyjęliśmy taki kontener z całym wyposażeniem, nie my wywaliliśmy to przed kontener z roszczeniowym bo nam to zostawili, to nie pani szukała gdzie oddać koce i kołdry, najłatwiej było wywalić i powiedzieć zróbcie z tym coś ! Kupcie kalosze bo mi pracownik nie może przejść
  Jeżeli tylko ktoś nie ma dla pani czasu bo przecież z czegoś trzeba żyć a kontrakty trzeba robić na czas, to tu jest miejsce aby go opisać.

  można by tak dalej ale ..
  Zdrowia, zdrowia, powodzenia z projektem i byle do wodowania.
  niechaj Szczecin blachą i spawaczami bogaty będzie, tak co by praca szybsza od korozji była


  P.S. Napisane prywatnie, dobrze że mamy wolność wypowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy tez wolność czytania, nie trzeba czytać brukowych blogów i pomyj.

  OdpowiedzUsuń